Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău26°
  • Important
  • Declarații
  • Bălți
  • BNM
  • Cahul
  • Centrul Național Anticorupție
  • Chișinău
  • Ciocana
  • Europa
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Judecătoria Chișinău
  • Keir Starmer
  • Londra
  • Ministerului Finanțelor
  • Poliție
  • România
Deputații și angajații Parlamentului au donat bani pentru lupta cu COVID-194Foto© jurnal.md

Deputații și angajații Parlamentului au donat bani pentru lupta cu COVID-19

26 mart. 2020 16:56, 20 știri, 2 vizualizări

Pentru a susține medicii în combaterea coronavirusului, deputații, angajații din cadrul cabinetelor deputaților, comisiilor și din cadrul Secretariatului Parlamentului au donat bani.

Astfel, mijloacele financiare acumulate urmează a fi transferate pe

Citește pe Medianews ›

  • PSRM
  • Ministerul Finanțelor
  • Toma Ciorbă
  • PDM
  • Zinaida Greceanîi

Știri asemănătoare

Olga Cebotari și-a dat demisia din Comitetul Executiv Politic al PSRM după extinderea acestuia

2 zileOlga Cebotari

Socialiștii organizează Marșul Familiei la Chișinău

4 zileChișinău

Ultimele evenimente

Republica Moldova marchează 36 de ani de la adoptarea Declarației de Suveranitate

Poliția caută o fată de 12 ani din raionul Cahul, dispărută după ce ar fi ajuns la Chișinău

Se scumpesc creditele „Prima Casă”

Partidul AUR din Moldova a devenit PNCE

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India