Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău25°
  • Important
  • Declarații
  • Agenția Națională pentru Siguranța Alimentelor
  • Bălți
  • București
  • Chișinău
  • Criuleni
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Maia Sandu
  • Partidul Democrația Acasă
  • Poliție
  • România
  • TVA
  • Ucraina
  • UE
Deputații și angajații Parlamentului au donat bani pentru lupta cu COVID-194Foto© jurnal.md

Deputații și angajații Parlamentului au donat bani pentru lupta cu COVID-19

26 mart. 2020 16:56, 20 știri, 2 vizualizări

Pentru a susține medicii în combaterea coronavirusului, deputații, angajații din cadrul cabinetelor deputaților, comisiilor și din cadrul Secretariatului Parlamentului au donat bani.

Astfel, mijloacele financiare acumulate urmează a fi transferate pe

Citește pe Medianews ›

  • PSRM
  • Ministerul Finanțelor
  • Toma Ciorbă
  • PDM
  • Zinaida Greceanîi

Știri asemănătoare

Promo-LEX: Partidele nu au raportat cheltuieli de circa 20 de milioane de lei în 2025

3 zilePromo-LEX

Sondaj: Trei partide ar accede în Parlament dacă alegerile ar avea loc duminica viitoare

3 zilePartidul Acțiune și…

Ultimele evenimente

„Este amoral să iei bani nemeritați”. Cum comentează Maia Sandu angajarea și salariul verișoarei…

Restricții de circulație în centrul capitalei

Un pilon electric s-a prăbușit la Telecentru

Lucrările la podul și pasajul de pe centura Bălți se apropie de finalizare

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India