Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău27°
  • Important
  • Declarații
  • Botanica
  • Chișinău
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Maia Sandu
  • Ministerului Finanțelor
  • Monitorul Oficial
  • Orhei
  • Partidul Acțiune și Solidaritate
  • Poliție
  • Rusia
  • SUA
  • TVA
  • Ucraina
  • UE
Directorul OMS avertizează că ″lumea este într-o fază nouă și periculoasă″ a pandemiei2Foto© deschide.md

Directorul OMS avertizează că ″lumea este într-o fază nouă și periculoasă″ a pandemiei

20 iun. 2020 8:44, 7 știri, 25 vizualizări

Lumea a intrat într-o “fază periculoasă” pe măsură ce se deschid țările care au impus măsuri de izolare sau restricții de mobilitate, a avertizat, vineri, Organizația Mondială a Sănătății (OMS), scrie Le Figaro.

Citește pe Deschide ›

  • OMS
  • Tedros Adhanom
  • Orientul Mijlociu

Știri asemănătoare

OMS declară urgență globală după focarul de Ebola din Congo

o lunăOMS

Experți: Infecția cu hantavirus nu este un nou COVID-19

2 luniOMS

Ultimele evenimente

Salvatorii cheamă din nou cetățenii să respecte regulile de siguranță la scăldat

Radu Marian recunoaște că-l cunoaște bine pe fostul director de la Moldatsa

Etnicii ucraineni din Moldova pot obține cetățenia ucraineană fără a renunța la cea actuală

Curtea Constituțională va examina sesizarea Ministerului Justiției privind alegerile din Găgăuzia,…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India