Filip anunță că a discutat cu Filat: Nu are de ce să fie supărat pe mine2Foto© deschide.md

Filip anunță că a discutat cu Filat: Nu are de ce să fie supărat pe mine

, 4 știri, 15 vizualizări

Ex-premierul Pavel Filip, președinte al Partidului Democrat (PDM), spune că a discutat recent cu Vlad Filat, un alt fost prim-ministru, la telefon.

Filip nu a oferit prea detalii despre ce a fost acea convorbire telefonică, dar spune că acest lucru…