Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău24°
  • Important
  • Declarații
  • Chișinău
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Kiev
  • Maia Sandu
  • Ministerului Finanțelor
  • Monitorul Oficial
  • Orhei
  • Partidul Acțiune și Solidaritate
  • Poliție
  • Rusia
  • SUA
  • TVA
  • Ucraina
  • UE
Lăsat în urmă din cauza pandemiei, un câine a călătorit peste 16.000 km pentru a-și revedea stăpânii4Foto© publika.md

Lăsat în urmă din cauza pandemiei, un câine a călătorit peste 16.000 km pentru a-și revedea stăpânii

3 sept. 2020 9:11, 6 știri, 8 vizualizări

Zoe, Guy și cei doi fii, Cam și Max, au fost nevoiți să se despartă de câinele lor din cauza restricțiilor de călătorie impuse pentru atenuarea răspândirii coronavirusului. Familia Eilbeck a avut la dispoziție mai puțin de 48 de ore pentru a părăsi…

Citește pe Jurnal ›

  • SUA
  • Australia
  • Carolina de Nord
  • Los Angeles
  • Noua Zeelandă

Știri asemănătoare

ANRE anunță noile prețuri la carburanți

o ziAgenția Națională pentru…

Bilanțul cutremurelor din Venezuela a ajuns la 235 de morți și peste 4.300 de răniți

o ziVenezuela

Ultimele evenimente

Salvatorii cheamă din nou cetățenii să respecte regulile de siguranță la scăldat

Radu Marian recunoaște că-l cunoaște bine pe fostul director de la Moldatsa

Etnicii ucraineni din Moldova pot obține cetățenia ucraineană fără a renunța la cea actuală

Curtea Constituțională va examina sesizarea Ministerului Justiției privind alegerile din Găgăuzia,…

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India