Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău19°
  • Important
  • Declarații
  • Agenția Națională pentru Siguranța Alimentelor
  • Bălți
  • București
  • Chișinău
  • Criuleni
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Maia Sandu
  • Partidul Democrația Acasă
  • Poliție
  • România
  • TVA
  • Ucraina
  • UE
Muncitorii evacuează deșeurile rămase în urma demolării blocului de la Otaci9Foto© tv8.md

Muncitorii evacuează deșeurile rămase în urma demolării blocului de la Otaci

15 iul. 2019 11:11, 14 știri, 5 vizualizări

După mai multe zile de muncă blocul avariat de la Otaci a fost demolat de o companie contractată, iar începând de azi muncitorii vor evacua deșeurile rămase în urma demolării.

Citește pe Ziarulnational ›

  • Otaci
  • IGSU

Știri asemănătoare

Cosmetice injectabile, aduse ilegal în țară

3 luniOtaci

Unele cartiere din Bălți au rămas fără apă la robinet din cauza poluării de pe Nistru

3 luniNistru

Ultimele evenimente

„Este amoral să iei bani nemeritați”. Cum comentează Maia Sandu angajarea și salariul verișoarei…

Restricții de circulație în centrul capitalei

Un pilon electric s-a prăbușit la Telecentru

Lucrările la podul și pasajul de pe centura Bălți se apropie de finalizare

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India