Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău22°
  • Important
  • Declarații
  • Agenția Națională pentru Siguranța Alimentelor
  • Bălți
  • București
  • Chișinău
  • Criuleni
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Maia Sandu
  • Partidul Democrația Acasă
  • Poliție
  • România
  • TVA
  • Ucraina
  • UE
Peste 700 kg de substanțe toxice, depistate in camioneta unui moldovean care revenea din stanga Nistrului4Foto1Video© unimedia.info

Peste 700 kg de substanțe toxice, depistate in camioneta unui moldovean care revenea din stanga Nistrului

16 iul. 2020 12:33, 4 știri, 3 vizualizări

Peste 700 de kg de substanțe toxice, au fost depistate de angajații Serviciului Vamal în peretele din față al unei camionete de marca „Mercedes”. Bunurile erau transportate clandestin din regiunea de est a țării, fără acte de proveniență.

Citește pe Curentul ›

  • Serviciului Vamal

Știri asemănătoare

Doi șoferi au fost arestați după ce au încercat să introducă ilegal în țară aproape 170.000 de euro…

3 zileServiciului Vamal

Serviciul Vamal, dotat cu echipamente noi pentru digitalizarea controlului la frontieră

22 de zileServiciului Vamal

Ultimele evenimente

„Este amoral să iei bani nemeritați”. Cum comentează Maia Sandu angajarea și salariul verișoarei…

Restricții de circulație în centrul capitalei

Un pilon electric s-a prăbușit la Telecentru

Lucrările la podul și pasajul de pe centura Bălți se apropie de finalizare

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India