Click
  • Știri
  • Vremea
  • Horoscop
SeninChișinău29°
  • Important
  • Declarații
  • Botanica
  • Chișinău
  • Guvernul Republicii Moldova
  • IGSU
  • Maia Sandu
  • Monitorul Oficial
  • Moscovei, Cahul
  • Orhei
  • Partidul Acțiune și Solidaritate
  • Poliție
  • România
  • Rusia
  • SUA
  • Ucraina
  • UE
Trei pretinși polițiști, trimiși în judecată. Au bătut un bărbat în propria casă, apoi l-au dus în pădure2Foto© publika.md

Trei pretinși polițiști, trimiși în judecată. Au bătut un bărbat în propria casă, apoi l-au dus în pădure

15 oct. 2019 11:11, 4 știri, 3 vizualizări

Trei bărbați au fost trimiși în judecată după ce s-au dat drept polițiști. Aceștia au cerut, prin șantaj, suma de 40.000 lei de la un locuitor din Chișinău, la care au intrat în casă și l-au maltratat pe el și oaspetele acestuia.

Citește pe Publika ›

  • Chișinău

Știri asemănătoare

Focuri de armă la Botanica: Un bărbat a ajuns la spital

o orăBotanica

Scandal la Durlești: Denunț de corupție și acuzații de șantaj între doi foști colegi PAS

o ziDurlești

Ultimele evenimente

Focuri de armă la Botanica: Un bărbat a ajuns la spital

Salvatorii cheamă din nou cetățenii să respecte regulile de siguranță la scăldat

Radu Marian recunoaște că-l cunoaște bine pe fostul director de la Moldatsa

Etnicii ucraineni din Moldova pot obține cetățenia ucraineană fără a renunța la cea actuală

Adaugă articol publicitar

Afaceri
Contact info@ournet-group.com

Version: 0.2.2

Afaceri
Publicitate
Surse de știri
Știri
Vremea
Horoscop
Curs valutar
România
Bulgaria
Italia
Spania
Ungaria
Cehia
India