![Pe parcursul zilelor de sărbătoare angajații IGSU au fost solicitați pentru a interveni în 33 situații de risс](http://news.ournetcdn.net/events/e4e/large/e4e3a131711b32f3-3e3a3b-150j.jpg)
Pe parcursul zilelor de sărbătoare angajații IGSU au fost solicitați pentru a interveni în 33 situații de risс
, 5 știri, 3 vizualizări
În ultimele 48 de ore, angajații Inspectoratului General pentru Situații de Urgență au fost solicitați pentru a interveni în 33 situații de risc. Un caz în care a fost necesar ajutorul pompierilor a fost înregistrat noaptea, pe data de 26 decembrie 2022 în municipiul Bălți. Aici, pompierii din nordul țării au intervenit pentru a lichida un incendiu izbucnit într-un apartament de pe strada Alexa